Yıldız Futbolcudan İntihar İtirafı!

Tottenham Hotspur’un Brezilyalı yıldızı Richarlison, Dünya Kupası’ndan sonra yaşadığı zor zamanları ve futbolu bırakmayı bile düşündüğünü itiraf etti. ESPN Brasil’e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan Richarlison, depresyonla mücadele ettiğini ve bir psikologdan yardım aldığını söyledi.

“Her şey dağılmış gibiydi, pes etmek istedim.”

Dünya Kupası’nda Brezilya Milli Takımı’nın çeyrek finalde elenmesinin ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını anlatan Richarlison, “Dünya Kupası’ndan sonra her şeyin dağıldığını düşündüm. Kafamda neler olduğunu bilmiyordum. Ailemden ve arkadaşlarımdan bile uzaklaştım. Pes etmek istedim.” dedi.

“Futbolu bırakacağımı bile söyledim.”

Futbolu bırakmayı bile düşündüğünü itiraf eden Richarlison, “Dünya Kupası sonrası çok fazla panik atak geçirdim. Babama bir ara futbolu bırakacağımı bile söyledim.” şeklinde konuştu.

“Psikoloğa gitmek hayatımın en iyi keşfi.”

Daha önce psikoloğa gitmeye karşı önyargısı olduğunu da dile getiren Richarlison, “Benim bir ön yargım vardı, bunu röportajlarda da dile getirdim. Delirdiğimi sanıyordum! Ailemde bile psikoloğa gidenlerin deli olduğunu düşünenler var. Ama öyle bir şey değil, biriyle konuşmak harika bir durum. Bunu ben keşfettim ve bu hayatımın en iyi keşfi.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x