Oyuncu Olivia Munn kansere yakalandı

“X-Men: Kıyamet”, “Predator”, “The Newsroom” gibi yapımlarla tanınan ve uzun süredir herhangi bir yapımda rol almayan oyuncu Olivia Munn, sosyal medya hesabından meme kanserine yakalandığını açıkladı.

Munn, Şubat 2023’te kanser riski için genetik bir test yaptırdığını tüm sonuçların negatif çıkmasına rağmen doktorunun istediği başka bir tetkikle hayatının kurtulduğunu anlattı. Yapılan biyopsinin ardından, oyuncunun her iki göğsünde de agresif bir kanser türü olduğu ortaya çıkan Munn, “Şanslıyım. Seçeneklerim olmasına yetecek kadar zamanımız varken yakaladık. Bir gün bununla yüzleşmek zorunda kalabilecek her kadın için de aynısını istiyorum” dedi.

Son 10 ay içerisinde dört farklı ameliyat geçirdiğini açıklayan oyuncu, “Bir gün kendimi tamamen iyi hissederken, ertesi gün 10 saatlik bir ameliyatın ardından hastane yatağında uyanmaya başladım. Umarım bunu paylaşmam başkalarının kendi yolculuklarında rahatlık, ilham ve destek bulmalarına yardımcı olur” ifadesini kullandı.

Kanser olduğunu öğrendikten sonra şaşırtıcı bir şekilde iki kere ağladığını belirten Munn, “Sanırım ağlamaya vaktim olmadığını hissettim” dedi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x